Vrtěti psem

18.04.2021

"Proč pes vrtí ocasem? Protože kdyby byl ocas chytřejší než pes, tak vrtí psem!"

Kdo jste viděli známý stejnojmenný film, poznali jste, že jsem použil úvodní citát z tohoto filmu. A kdo jste jej neviděl, tak vám jej doporučuji. Osobně od doby, kdy jsem jej shlédl, dodržuji pravidlo 4x věř a jednou komentuj! Protože vše je úplně jinak, než by si člověk myslel.

To, co teď hýbe českou veřejností, je vrbětický výbuch. Premiér řekl, že je bez větších pochyb, že došlo na našem území k teroristickému útoku vedenému Ruskem. Ministr vnitra to potvrdil. I prezident souhlasí.

Jak známo, vicepremiérova rodná strana se potácí nad parlamentním fiaskem. Premiérově straně se řítí také preference dolů rychlým tempem a hrozba konce vlivu na kde-co je více než reálná. Do toho český proruský prezident, jehož podpora Ruska a Číny je nápadně podezřelá. K tomu ještě causa Dukovany. Ani nechci psát o testech pro školáky z Číny za 400.000.000 korun, které odhalily jen 0,0006 % pozitivních školáků. Tak buď neměli být školáci vůbec doma, nebo testy z Číny stojí za ... víte co? 

Je toho na chlapce už moc a zběsilost před podzimním koncem je čím dál větší.

Je proto více než zajímavé, že se 6 let výbuch vyšetřuje a čistě náhodou se to celé osvětlí v sobotu večer a ještě se k tomu přeruší hlavní zprávy. Že by za účelem zavrtění psem? Ehm ... národem. Opravdu to po 6 letech nemohlo být oznámeno po řádném jednání vlády v pracovní den, třeba hned v pondělí. Nesnese to odklady 6 let + 1,2,3 dny? Něco za tím prostě smrdí... !!!

On si ocas poslední dobou neustále myslí, že se psem bude vrtět donekonečna. 

Bude, Dokud nebude pes opět chytřejší, než ocas!