Hlavně ne komunistu!

19.01.2023

Nalijme si rovnou čistého vína: mnohým vadí, že jeden člověk strávil 3 roky (1986/89) v tehdy jediné straně, aby mohl dělat svou práci. Stejní křiklouni zapomínají, že v té době v našem státě bylo 1 milion a 200 tisíc komunistů. Mnozí právě proto, aby v tom všivém režimu mohlo dělat svou práci. Takže dnes, v lednu 2023, vám v nemocnicích zachraňují životy, hlídají na ulicích vaši bezpečnost, vzdělávají vaše děti, vychovávají sportovní reprezentaci. A hlavně: vlastní nebo řídí téměř všechny důležité podniky České republiky. Kdo z našich reprezentantů Dukly nebo Rudé hvězdy nebyl členem komunistické strany? Kdo z pilotů, kteří svou kariéru začali u ČSA nebyli ve straně? Výjimky se jistě najdou.

A kdo byl posledním premiérem ČR? Slovenský komunista. A na Pražském Hradě sedí také komunista.

Takže je teď všechny pověsíme?

Žijeme 33 let po pádu komunismu. Ani těch 33 let nám všem nestačilo k tomu, abychom komunistický totalitní režim postavili na úroveň fašismu a zákonem jej zakázali! Teď po 33 letech jsme se záhadně probudili a máme plná ústa antikomunismu u jednoho jediného člověka. Oněch 1.199.999 komunistů nám však vůbec nevadí.

Tak pro vás, kdo odmítáte vnímat, že si za tento stav můžeme my sami, mám radu: nezapomeňte se zeptat toho doktora, co vám bude zachraňovat život, jestli nebyl náhodou ve straně. Jestli ano, tak raději ... 

Víte co?Inspirováno SMS jednoho mého dobrého přítele, který však netouží po popularitě.